Haberler

Mısır Gevreği

Kalbi korur, Kanserle savaşır.. Anemiyi engeller, Beyni besler, Gözlere iyi gelir.. Cilde faydalıdır, Gebelikte kullanılır..Devamını Oku.

Altunsan

Ballı buğday, Ballı halkalar, Ballı toplar, Çikolata topları, Çikolata yaprakları, Çikolatalı pirinç, Meyveli halkalar, Meyveli toplar, Mısır gevreği, Siyah beyaz çikolata topları, Şekerli mısır gevreği gibi ürünlerimizle iddalı ve yenilikçi olduğumuzu ispatlama amacındayız. Devamını Oku.

Web Sayfamız Yenilendi

Tüm Türkiye ve Dünya'ya üretim yapan geniş ağımız ile artık teknolojimizi bir adım ileriye taşıyoruz. Mobil uyumlu web sayfamız ile sizlerin karşınızdayız.Devamını Oku.

Altunsan Ltd. Şti. 2010 yılında mısır gevreği üretimi amacıyla Antalya'da kurulmuştur. Geniş ürün yelpazemizle sağlıklı ve lezzetli ürünler üreterek
sektörde en iyi olmayı hedefliyor ve bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Gıda Toptancılar Sitesinde 1500 m2 lik alanda yaptığı yeni teknolojik yatırımlarında etkisiyle günlük 5 ton ürün işlemektedir.
Corn Flakes, Coco Pops, Choco Balls, Honey Balls, Stawberry Balls, choco rings, Sade Mısır Gevreği , Ballı Mısır Gevreği , Şekerli Mısır Gevreği, Meyveli Mısır Gevreği, Ballı Buğday, Ballı Toplar, Çikokala Topları, Tam tahıllı Ballı Mısır Gevreği ,Tam tahıllı Mısır Gevreği, Çikolatalı Mısır Gevreği ,Çikolatalı Pirinç Çikolata Yaprakları ,Meyveli Müsli ,Yulaf Ezmesi ,Çavdar Ezmesi, Esmer Buğday Ezmesi ,Beyaz Buğday Ezmesi ,Arpa Ezmesi gibi ürünlerimizle iddalı ve yenilikçi olduğumuzu ispatlama amacındayız.

Mısırdan Gelen Lezzet ve Sağlık

Günlük lif gereksiniminin yarısını karşılayabilen mısır gevreğinin bir kasesi 4 gram lif içeriyor. Lif bağırsak kanseri riskini azaltıyor. Aynı zamanda iyi bir demir ve B vitamini kaynağı olan mısır gevreği günlük kalsiyum ihtiyacı için süt ile beraber ve dilimlenmiş meyvelerle yenebilir.

Kalbi korur, Kanserle savaşır..
Anemiyi engeller, Beyni besler, Gözlere iyi gelir.. Cilde faydalıdır, Gebelikte kullanılır..

İsim


EmailNotunuz


     

Ürün Adı


Notunuz
 

Adet